Toloka

Puanım neden düştü?

Toloka servisinde görevlerin yapılış kalitesi için çok katmanlı bir kontrol sistemi bulunur. Temel kontrol yöntemleri, deneme görevlerinin yapılması ve görev sonuçlarınızın diğer kullanıcıların sonuçları ile uyuşması.

Beceri, deneme görevlerinin yapımında yanlış cevaplar veriyorsanız düşmektedir. Sizin görev sonuçlarınız ile diğer kullanıcıların görev sonuçlarının karşılaştırılması tüm görevlerin tüm kullanıcılar tarafından yapılmasından sonra gerçekleşir. Aynı zamanda görevler rassal bir şekilde dağılmaktadır, ancak beceri, görevi yaptıktan belli bir süre sonra düşebilir.

Beceri puanı hesaplamasında önceki başarılarınız değerlendirilmez, sadece yeni yapılmış görevler değerlendirilir. Kritik hata sayısı yaptıysanız, beceri puanınız ani bir şekilde düşebilir. Beceri puanının düşmesi hakkında daha ayrıntılı bilgiyi ne yazık ki veremiyoruz.

Beceri puanınızın düşmesi, görev almayacağınız anlamına gelmez lütfen dikkat ediniz. Yeni görevlere mümkün olduğunca dikkatli yaklaşın, talimatları inceleyin, görev sahiplerinin görev hakkında forumda bulunan yorumlarını okuyunuz ve görevleri mümkün olduğunca iyi bir şekilde tamamlamaya çalışınız. Görevlerin kaliteli ve ciddi yapılması alınacak beceri puanını etkilemektedir.